Choď na obsah Choď na menu
 


Emili Jordan Osment

11. 10. 2009

Emili


Emily Jordan Osment (narodený 10. marca 1992) [4] je americká herečka a speváčka-textárka. Potom, čo pracoval v niekoľkých televíznych filmov v detstve, Osment získal věhlas pre spolufinancovanie-ako sa hrať Gerti Giggles vo Spy Kids 2: Ostrov stratených snov a Spy Kids 3-D: Game Over ktorý získal niekoľko nominácií a ocenení. Osment pokračoval co-star v Emmy nominovaný-[5] Disney Channel sitcom Hannah Montana as Lilly Truscott, rovnako ako rad film Hannah Montana: The Movie. [6] Ona tiež hrala v Cassie RL Stine to: The Haunting Hodina Volume One: Nechcem Think About It a najnovšie Disney Channel Original Movie, Dadnapped ako Melissa Morris.

Osment rozšírila svoj repertoár na populárnu hudbu a nedávno alternativa / indie rock, kde nahrala teen pop hity ako "Nechcem Think About It", "If I didn'ti Have You" vedľa nej Hannah Montana co-star Mitchel Musso , a najnovšie "Once Upon A Dream".

Ona je nahrávanie svoj debutový album, ktorá zahŕňa niekoľko piesní napísal jej [7], ktorý má byť vydaný marca 2010 [8] k Wind-up Records [9], kde sa nedávno podpísala. Emily spolupracoval na albume s Tomom Higgenson na Plain White T a Evy 6 je Max Collins & Tony Fagenson. Prvý singel z albumu "All The Way Up", ktorá mala premiéru na Radio Disney dňa 14. augusta 2009 [10].

 

Komentáre

Pridať komentár

Prehľad komentárov

pre Emili Osment

(Emili Osment, 20. 2. 2010 17:37)

Mila Emili Osment si super ja som ti si fakt super ked hras v Hannah Montana vizeras kul a ket mas na hlave tie suprove ciapky som si povedala ze budem tiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii.Si fakt super caaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaauesssssssssssssssssssssssssssssssssss.
-